Siguroni biznesin tuaj ndërsa punoni në distancë
Siguroni biznesin tuaj ndërsa punoni në distancë
 

Përdorimi i RUSVPN Falas: Gjykimi Falas RUSVPN

Cili është shërbimi RusVPN?

RUSVPN është një ofrues i ri i shërbimit VPN, por përdoruesit e tyre numërojnë tashmë mbi 200,000 në të gjithë botën. Ata ofrojnë një shërbim premium me një çmim më të lirë në krahasim me ofruesit e tjerë të vendosur.

RUSVPN dikur ofroi një provë falas, por nuk është më në dispozicion. Megjithatë, ata ende mbajnë politikën e kthimit të parave 30-ditore.

Nëse me të vërtetë dëshironi vetëm një provë falas, mund të merrni një provë 7 ditore falas në pajisjet celulare si Apple dhe Android.

Farë është një VPN?

Një Rrjet Virtual Privat (VPN) është një mjet i përdorur për të kriptuar të gjithë trafikun e internetit dhe për të mbuluar identitetin e përdoruesit duke ndryshuar adresën IP që ata përdorin për t'u lidhur me faqet e internetit të jashtme. Një VPN mund t'ju ndihmojë të:

Pse duhet të përdorni RusVPN?

E themeluar në vitin 2019, RUSVPN synon të ndërtojë një sistem të besueshëm, të pakufizuar dhe të sigurt VPN. Pas vetëm 1 viti në veprim, ata kanë shënuar shpejt pozicionin e tyre duke ofruar shërbim të shpejtë dhe të lirë VPN për mbi 200,000 përdorues në të gjithë botën.

Ky VPN ka ndërprerë një mundësi provë falas që kishte qenë në dispozicion për një kohë.

Sidoqoftë, ende mund të regjistroheni për të provuar shërbimet e tyre pasi që ka akoma një garanci 30-ditore për kthimin e parave në rast se nuk jeni të kënaqur dhe dëshironi një rimbursim - por kjo me siguri nuk do të ndodhë, pasi shërbimi i tyre është i një cilësie të shkëlqyeshme.

Si të merrni një provë falas celular?

Për të marrë një provë falas VPN në pajisjet tuaj celular, mund të shkarkoni aplikacionin RUSVPN nga Google Play ose Apple App Store, të regjistroheni falas dhe ata do t'ju japin një provë falas 7-ditore.

Ky gjyq zbatohet vetëm për pajisjet e lëvizshme; kur një plan të pajtohet plotësisht, mund të përdorni VPN në të gjitha pajisjet.

Si të regjistroheni?

Për t'u regjistruar, duhet të shtoni kartën tuaj të kreditit / debitit dhe të keni parasysh që mund të anuloni në çdo kohë në seksionin e pagesës / pajtimit.

Nëse e mbyllni planin përpara ditës së skadimit, asnjë tarifë nuk do të paguhet. Përndryshe, ju duhet të hapni një llogari të re me një kartë krediti / debiti të ri, i cili mund të jetë shumë i papërshtatshëm.

Planet RusVPN

Nëse shërbimi i tyre plotëson kërkesat tuaja, mund të konsideroni të regjistroheni në një plan për të shijuar të gjitha tiparet.

Mimet që ofron RUSVPN janë mjaft konkurruese, në krahasim me ato të ofruesve të tjerë të shërbimeve VPN:

 • Për 1 muaj: 9,99 $ / muaj

 • Për 1 vit: 4,99 $ / muaj

 • Për 3 vjet: 2.99 $ / muaj

Merrni 20% zbritje në pajtimin tuaj VPN duke përdorur kodin kupon RusVPN VPN20
Merrni pajtimin tuaj VPN. 20% zbritje me kupon VPN20
Merrni pajtimin tuaj VPN. 20% zbritje me kupon VPN20

Me versionin premium të RUSVPN, ju mund të shijoni të gjitha përfitimet e mëposhtme:

 • Privatësia dhe Siguria: VPN fsheh adresën tuaj të vërtetë IP nga Interneti. Askush nuk mund të ndjekë aktivitetet tuaja.

 • Mbrojtja kundër hakerave: Duke përdorur encryption ushtarake, RUSVPN nuk ka regjistruar asnjë rrjedhje DNS deri më tani.

 • Zhbllokoni faqet e internetit: Anashkaloni bllokun duke ju lidhur me shumë serverë në të gjithë botën.

 • Mbështetje me shumë platformë: Merrni një plan dhe të gjitha pajisjet tuaja mund të përdorin shërbimin VPN.

 • Shpejtësia e lartë: Shikoni në internet pa vonesë. Ju nuk mund ta krahasoni shpejtësinë e lidhjes tuaj të internetit me dhe pa VPN, pasi ajo është më e shpejtë duke përdorur një VPN.

 • Kill switch: Ndaloni të gjitha lidhjet nëse VPN nuk funksionon.

 • 24/7 Shërbimi i Ndihmës së Konsumatorëve. Ata gjithashtu kanë chat live në faqen e internetit.

Të metat e RusVPN

Një pengesë e RUSVPN është numri i kufizuar i tyre i serverëve. RUSVPN siguron 362 serverë në 38 vende ndërsa VPN me përvojë tjetër mund të ofrojë mbi 1.000. Sidoqoftë, RUSVPN është një ofrues i ri VPN dhe 362 serverë është akoma një numër mbresëlënës për vetëm 1 vit funksionim.

Vendndodhja më e mirë e serverit VPN

Ne kemi provuar disa nga serverat e tyre, për të gjetur më të mirën - dhe shumica e tyre në të vërtetë po na ndihmojnë të marrim një lidhje më të shpejtë!

Pasja e një VPN në shtëpi është padyshim një opsion i shkëlqyeshëm jo vetëm për të siguruar të gjitha komunikimet në internet, por edhe për të marrë një lidhje më të shpejtë në internet pa ndryshuar planin me ofruesin e Internetit.

Shihni më poshtë rezultatet që kemi marrë me vende të ndryshme të lidhjes VPN në të gjithë botën:

 • Pa VPN: ping 9, shkarkoni 11.83Mbps, ngarkoni 16.41 Mbps

 • Me serverin kanadez Rus VPN: ping 117, shkarkoni 16.6 Mbps, ngarkoni 9.53 Mbps

 • Me serverin çek Rus VPN: ping 46, shkarkoni 101.36Mbps, ngarkoni 10.40Mbps

 • Me serverin holandez Rus VPN: ping 54, shkarkoni 9,7Mbps, ngarkoni 6.74Mbps

 • Me serverin RUS VPN‌ në Mbretërinë e Bashkuar: ping 49, shkarkoni 21.8Mbps, ngarkoni 12.19Mbps

 • Me serverin ukrainas Rus VPN: ping 55, shkarkoni 99.93Mbps, ngarkoni 14.21Mbps

 • Me serverin rus Rus VPN: ping 69, shkarkoni 48.32Mbps, ngarkoni 11.01Mbps

 • Me serverin grek Rus VPN: ping 77, shkarkoni 97.1Mbps, ngarkoni 10.33Mbps

 • Me serverin RUS VPN‌ amerikan: ping 144, shkarkoni 48.33Mbps, ngarkoni 3.47Mbps

Siguroni lidhjen tuaj të internetit me një VPN
Merrni pajtimin tuaj VPN. 20% zbritje me kupon VPN20
Merrni pajtimin tuaj VPN. 20% zbritje me kupon VPN20
Siguroni biznesin tuaj ndërsa punoni në distancë
Siguroni biznesin tuaj ndërsa punoni në distancë
 

Artikuj të ngjashëm


Siguroni biznesin tuaj ndërsa punoni në distancë
Siguroni biznesin tuaj ndërsa punoni në distancë
 

Comments (0)

Lini një koment

Siguroni biznesin tuaj ndërsa punoni në distancë
Siguroni biznesin tuaj ndërsa punoni në distancë
 
Siguroni biznesin tuaj ndërsa punoni në distancë
Siguroni biznesin tuaj ndërsa punoni në distancë